15 Mart 2013 #1687626

İstikbal 9 Haftadır Sürünen Koltuk Yüzü Yenileme!

1 yıl önce İstikbalden aldığım TV koltuğunun arkalık derisi döküldü. Ocak 2013 'de servis çağırdım. Deri 3 haftada gelir dediler. 4 hafta sonra koltuk Kayseriye gidecek dediler ve 20 Şubatta arkalığı götürdüler. 3 hafta geçti, attığım mesajlar reddedildi. Bugün (15 Mart) nihayet ulaşabildim.


Uzun beklemelerden sonra, arkalığın "daha bugün" Kayseriye gittiğini (ki eminim, daha gitmedi!) söylediler! -Ancak 10 günde gelirmiş! İlk başvurudan bu yana, yaklaşık 3 ay! = 90 GÜN! -Yapılacak iş ise, arkalığın sadece minderinde bir karış derin değişimi! Havalarından geçilmiyor ama 16 milyonluk İstanbul 'da, İstikbalin koltuk yüzü değişecek bir servisi bile yok!

Kadir 1.013 Okunma

Cevaplar

  • İstikbal Temsilcisi23 Mart 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimize konu hakkında bilgi iletilmiştir. Konuyu bilgilerinize sunar, esenlikler dileriz. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön