27 Eylül 2013

İstikbal 85 Gün Sonra Defolu Masa Teslim Etti!

İstikbal 85 gün sonra yapılan masa teslimatını defolu yapmış olup, bayiyi teslimden 1 saat içinde arıyoruz masa defolu gelin alın diye, biz bir şey yapamayız servisi arayın diyorlar. Hem ayıplı mal satacaksın hem de biz bir şey yapamayız diyeceksin. Bir daha asla ve asla İstikbal'den bir şey almam. Ben çevremdeki kimseyede kesinlikle tavsiye etmem. İstikbal'den alışveriş yapacak olanada engel olurum.

Kemal 147 Okunma

Cevaplar

  • Kemal11 Aralık 2013

    Defolu parçayı değiştirdiler bir başka defolu parça ile. farkettiğimizde servise haber verdik, bayiiye bildireceksiniz diyorlar. Yani İstikbal'in müşteriyi oyalama taktiği şu " bayii defolu mal teslim edince servisi, servis defolu mal teslim edince bayiiyi arayacaksın. Müşteri olarak bıkacaksın ve şikayetin kapanıp gidecek. İletişim yoluyla çözmeyi denedim olmadı artık tüketici mahkemesi yoluyla çözüme gideceğim.

  • İstikbal Temsilcisi30 Eylül 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön