İstikbal 7 Ayda Yanlış Teslim Edilen Ürün

Muhammet Muhammet08 Ağustos 11:04

19 Ocak tarihinde Bursa Anadolu Dörtler Mobilya İstikbal'den aldığım Pery Yatak Odasının ücretini sipariş tarihinde aldılar. 29 Şubatta teslim edileceği belirtilmesine rağmen Nisan ayının ortasında 1 parça eksik ürünle (Markiz-Puf) teslim edildi. Eksik teslim edilen markiz ise 28 Mayısta ancak teslim edilebildi. Gelen Markiz kumaşının sipariş ettiğimizden farklı olduğunu gördük ve şube ile iletişime geçtik. 15 gün içinde doğru kumaşın geleceğini ve sorunumuzun çözüleceğini söylediler. 2 ay 10 gün sonra gelen kumaş yine hatalı geldi. Şu ana kadar 7-8 kere şubeye gittim. 4 kere ürün teslim edecekler diye evde bekledim. Sonuç olarak 7 ay önce parasını verdiğim ürünü hala doğru teslimat alamadım. İlk sipariş tarihimizde Türkiye'de Corona'dan eser yoktu. Ayrıca korona ile sürekli yanlış kumaş teslimatının bir ilgisi yok. Daha önce İstikbal merkez ile de görüştüm ve hiçbir faydaları dokunmadı. Artık bunaldım ve sorunun çözüleceğine de inanmıyorum. Sadece sesim duyulsun istiyorum. Belki birileri bu sayede bu firmadan almaktan vazgeçer.

Cevaplar

İstikbal Logo İstikbal 3 hafta önce

Sayın İlgili Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz, markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 0850 222 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak ya da www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

İstikbal Logo İstikbal 08 Ağustos 11:08

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 0850 222 33 44 numaralı iletişim hattımıza ya da www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler