İstikbal 68 Gündür Gelmeyen Kanepe Takımı.

Gözde Gözde13 Ekim 20:31

06.08.2020 tarihinde Esenyurt Merkez Özgür Mobilyadan pesin olarak aldığımız kanepe takımı hala teslim edilmedi. Mağazaya iki kez gittik. Bir buçuk iki ayı bulabileceğini söylediler,68 gün geçti ve hala koltuklar ortada yok. Kaç kez şubeyi aradım, saka gibi ama müdürle görüşüp dönüş yapacaklarını söylüyorlar ve dönüş yapmıyorlar. Koltuk takımının ne zaman geleceği muamma. Havalar soğudu aylardır yerde oturuyoruz. İade talebinde bulunacağım. Ve asla bir daha İstikbal mobilyadan bir şey almayacağım. Hiçbir esime, dostuma tavsiye etmeyeceğim. Bu kadar ilgisizlik gerçekten şaşırtıcı.

Cevaplar

İstikbal Logo İstikbal 20 Ekim 15:51

Sayın İlgili, Tüketicimizin bildirmiş olduğu iletişim numaralarından ulaşılamamıştır. Konu hakkında 0850 222 33 44 numaralı iletişim hattımızı aradığı taktirde gerekli bilgi aktarımı yapılacaktır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 0850 222 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

İstikbal Logo İstikbal 13 Ekim 20:33

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 0850 222 33 44 numaralı iletişim hattımıza ya da www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler