20 Nisan 2013

İstikbal 3 Aydır Teslim Edemedi!

Duyduk duymadık demeyin. Koskaca 3 ay oldu istikbal 2 kırlenti teslim edemedi. Sonunda koltuklar eskimeye başlayınca idareten sokak başındaki terziye sipariş verdim. Tavşan mı kaplumbağamı kazanacak?

H.hüseyin 63 Okunma

Cevaplar

  • H.hüseyin24 Nisan 2013

    Yukardaki cümleyi sanki ben ben yazmamışım. Bunlar bukadar gurursuz. İstikballe 3,5 aydır uğraıyorum. Ama değişen hiç birşey yok. Eski tas, eski hamam. Yani cemat ne derse desin. İmam bildiğini okuyor. Aynen ilk günkü bibi randevu verdier. Hemde 23 nisan tatil gününe. Dışarıda da güneşli bir hava. İçimiz kıpır kıpır. Ha şimdi gelecekler diye beklerken hanım ben den gizlic arıyor " nezaman geleceksiniz ..." Nhayet 19:30 aradılar. "yaşadığınız sorunu anlattılar... Bu gün muhaka teslimatı yapacağız..." Sonunda 22:00 da teslimatı yaptılar. Kış sonrası güneşli bir tatil günümü de eve mahkum oldum. artık diyecek kelime bulamıyorum. İldefa utandılar dedidim. Demez olaydım. Telimatı yapana da söylediğm gibi " bunun bir de hak tarafı var." deseler bunu gece teslim edeceğiz. Biz hiç olmazsa güneşli tatil gününün tadını çıkaırız. bu sorusuzlara diyecek kelime yok..... desem. İnanıyorum ki. "yağmur yağıyor. "diyeceklerinden hiç mi. Hiç kuşkum yok.

  • İstikbal Temsilcisi24 Nisan 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  • H.hüseyin23 Nisan 2013

    cevap yazamak için yüzleri olması lazım. İLk defa doğru bir şey yaptılar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön