24 Eylül 2013

İstikbal 3 Ayda Ürünü Teslim Etmedi!

Afyon İplikçioğlu İstikbal bayisinden 9 Haziran'da köşe takımı siparişi verdim, 29 haziranda ürün geldi ancak takımın sehpası ters üretilmiş açıklaması ustalar bizim istediğimiz 'L'tipine alışkın değilmişler ve geri gönderdik defalarca bayi ile irtibata geçilmesine rağmen aradan 3 ay geçti ürünüm hala gelmedi. Başka bir ürünle değiştirme, iadede yapmıyorlar paramı üç aydır kullanıyorlar.

Sürekli erteleme, İstikbal'in ürünlerini ürettirdiği aracı firmaya kabahat buluyorlar ama İstikbal'in genel merkezinden tut, bayisi, üreticisine kadar sorumsuzluk diz boyu. Ürünü satana kadar işleri. Bir daha İstikbal'den ürün almaya tövbe ettim. Alacak olanıda caydırdım, artık kimseye tavsiye etmiyorum İstikbal'i.

Funda 107 Okunma

Cevaplar

  • İstikbal Temsilcisi25 Eylül 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimiz ile irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön