05 Eylül 2013 #1995440

İstikbal 2 Aydır Sandalye Bekliyorum!

İstikbal Küçükyalı mağazasından mutfak masası ve Negro sandalye aldık. Gelen sandalyelerden bir tanesinin arkası çökmüştü. Aynı gün arayarak durumu ilettik. Sandalyeyi değiştirmeye geldiklerinde farkettiğimiz başka sandalyedeki çizik ve sökük kısmı gösterdik. O sandalyeyi değiştirip başka sandalye verdiler ancak bu sefer rengi tamamen alakasız. Beyaz sandalye yerine gelen sararmış sandalye!


2 haftadır arıyorum. Bir gün ilgili kişi tatilde oluyor yanıt almak için 2 gün bekliyorum, başka gün aradığımda, size sorunlu çizik sandalyeyi geri getirelim fabrikayla çözün sorununuzu diye yanıt alıyorum. Bu nasıl bir müşteri ile ilgilenmektir. Derhal ve ivedikle mağduriyetimin giderilmesini bekliyorum.

Can 101 Okunma

Cevaplar

  • Can28 Kasım 2014

    Yaptıkları tek bilgi aktarımı sorunun çözülemeyeceği olmuştur ve sorunla kesinlikle ilgilenmemişlerdir. Sorun çözülmedi ve bir daha asla İstikbal firmasından alışveriş yapmam ve asla tavsiye etmem. İyi günler

  • İstikbal Temsilcisi06 Eylül 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön