06 Nisan 2013

İstikbal 11 Hafta Oldu 2 Kırlent Yok!

İstikbal Ankara konya yolu mağazasından koltuk aldım. Koltukları teslim ettiler. 11 haftadır 2 kırlenti teslim edemediler. Acaba nerden geliyor? Bu işi yapamayacaklarsa koltukları da alsalar da ben de kurtulsam. Elimizi verdik kolumuzu alamadığım için teşekkür etsem mi? Bu yazılanları okuyan müdürleri, bölge müdürleri, genel müdürleri yok mu? İstikbalin sorumlu müdürleri size sesleniyorum. Bu kadar şikayet varken siz o koltukta nasıl oturuyorsunuz?

H.hüseyin 100 Okunma

Cevaplar

  • H.hüseyin14 Nisan 2013

    12 hahta oldu 2 kılenti teslim edemediler. Bir de 11 hafta oldu şikayetimin üzerinden bir hafta sonra ; "Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızlaİstikbal A. Ş. Müşteri Hizmetleri "diye mesaj yazmışlar. . . . lar benimle hanginiz görüştününüz? Utanmıyormusunuz kuyruklu yalan söylerken. Siz . . . mısınız? Biliyorum Sizin yöneticiniz yok. Artık sizinle muhatap olmak istemiyorum. Ama para sokaktan süpürülmüyor. Sizden kılent felan istimorum. Birazcık gururunuz var sa, alın kanepenizi verin paramı . Körle yatan şaşı kalkarmış. . . . lar muhatap olanın sonu da . . . olacağı aşikardır. Ben sizin kadar gurursuz değilim.

  • H.hüseyin12 Nisan 2013

    12 hahta oldu 2 kılenti teslim edemediler. Bir de 11 hafta oldu şikayetimin üzerinden bir hafta sonra ; " Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızlaİstikbal A. Ş. Müşteri Hizmetleri " diye mesaj yazmışlar. . . . lar benimle hanginiz görüştününüz? Utanmıyormusunuz kuyruklu yalan söylerken. Siz . . . mısınız? Biliyorum Sizin yöneticiniz yok. Artık sizinle muhatap olmak istemiyorum. Ama para sokaktan süpürülmüyor. Sizden kılent felan istimorum. Birazcık gururunuz var sa, alın kanepenizi verin paramı . Körle yatan şaşı kalkarmış. . . . lar muhatap olanın sonu da . . . olacağı aşikardır. Ben sizin kadar gurursuz değilim.

  • İstikbal Temsilcisi12 Nisan 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön