18 Eylül 2013 #2018298

Garanti Kapsamında ki Ürün 3 Aydır İstikbal'de Beklemede!

Garanti kapsamında olan TV koltuğu Haziran ayında onarım için alınıp fabrikaya gönderildi. Bu yazın şehir dışında olduğum için sorun teşkil etmedi. Eylül başında sorduğumda bir hafta içinde bize teslim edileceği bildirildi. İki hafta geçti, hala yok.


Bunun üzerine her arayışımda durumu öğrenip bana döneceklerini söylediler ama dönmediler. Bu arada bel sorunlarından dolayı koltuğa ihtiyacı olan müşteri ciddi şekilde mağdur durumda? Bu mudur "Garanti" nin anlamı. Ürünü geri al, müşteriyi 3 ay mahrum et! Bu mudur İstikbal markasının güvenirliliği?

Mehmet 158 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet'in Teşekkür Mesajı27 Eylül 2013

    Sorun nihayet çözümlenmiştir.

  • İstikbal Temsilcisi27 Eylül 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsin

  • Mehmet27 Eylül 2013

    Görüyorsunuz, bu güne kadar bu şikayete cevap vermeye tenezzül bile etmediler. Demek ki, bu firmanın müşteriye verdiği hizmet ancak satış anına kadar sürüyor. Satış sonrası hizmet umurlarında bile değil. Tüm tüketiciler için ibret olsun.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön