18 Eylül
Yorum Yap
#10918724

Ankara Konya Yolu İstikbal Kandırıyor!

Ankara Konya yolu bayinizden baza+başlık+yatak beğeniyoruz, satış temsilcisi ile alacağımız ürünleri seçiyoruz. Ürünler sipariş edilirken baza başlığı sipariş verilmiyor. Bu durumu teslimatta fark ediyoruz. Bayi bizi suçlu buluyor, fakat üç parça üründe ayrı ayrı seçip belirtmemize rağmen siparişi vermeyen kendileri. Faturada biz baza ve başlığı aynı satırda sanıyoruz, nereden bilebiliriz. Biz ödemeyi yaparken yatak+baza+başlık olarak ayrıca belirtik. Resmini paylaşıyorum.


Bunun bilgisini vermeyen bizi eksik bilgi ile yanıltan yine kendileri. Yardımcı olmalarını beklediğimde ise yaklaşımları tamamen değişiyor. Aldığımız ürünlere zam geldiğini bilerek iptal edin göndermeyelim tarzında bir yaklaşım sergiliyorlar. Başlığı sipariş vermek istediğimizde 4 hafta gibi bir süre veriyorlar, bu süre çok uzun dediğimizde gidin başka bayiden alın yapılacak bir şey yok diyorlar. Çağrı merkezine durumu bildiriyoruz onlarda alınmayan ürünün şikayetini alamayız diyor, zaten şikayetim ürünü alamamış olmam. İstikbal tam bir fiyasko.

Mustafa 1.350 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa19 Eylül

    Yardımcı olmadılar. İstikbal tamamen hayal kırıklığı.

  • İstikbal Temsilcisi18 Eylül

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler