Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

6 Aydır Çözülemeyen 2 İstikbal Mobilya Sorunu

İsmail
08 Şubat 19:07
1.184

İki farklı zamanda aldığım iki mobilyadaki sorunum defalarca aramama rağmen çözülmedi.

İlki 2023 Ağustos ayında (yani 6 ay önce) yatak odası takımı aldım. Servis personeli kurdu. Evden ayrıldıktan 10 dakika sonra makyaj aynasında sorun olduğunu fark ettim. Personeli aradım, tekrar eve gelemeyeceklerini, kendileri sorunu ileteceklerini söylediler, fakat aylarca arayan soran olmadı. Mobilyayı aldığım bayiyi bilgilendirdim. Teslimat ekibiyle görüşmem gerektiğini söylediler. Orayla defalarca görüştüm, sonuç yok.

İkinci sorunum ise 2023 aralık ayında (yani 3 ay önce) aynı bayiden TV sehpası aldım. Bir parçasında sorun vardı. Servis personelinin teslim kağıdına not düşürdüm. Yine arayan soran olmadı. Bayiyi aradım olmadı. İstikbal çağrı merkezini aradım, beni merkez ofise yönlendirdiler, onlar ilgileneceğiz dediler yine arayan olmadı. Satın aldığım bayiyi aradım, halletmek için 1 haftanız var dedim, ilgileneceğiz dediler 2 hafta geçti, ilgilenmediler. Dün aradım, 20 dakikaya sizi arayacaklar dediler, arayan olmadı.

Eğer bu şikayetim üzerine yarın (9 Şubat 2024 ) benim problemimi çözmezseniz Tüketici Hakem Heyeti'ne şikayet edeceğim. Aynı zamanda aynayı söküp satın aldığım bayiye gidip yetkili yetkisiz herkese haddini bildireceğim.

1) Müşteriyle direkt muhatap olan kurulum personeli defalarca halledeceğiz dediği hiçbir şeyi yapmadı. 2) Teslimat ekibinize ulaşmak zor, dönüş yapmıyorlar. 3) Satın aldığım bayidekiler sadece sorunu bildiriyorlar ama takip etmiyorlar. Müşteri memnuniyeti yok. 4) çağrı merkezi personeliniz yardımcı olmuyor. 5) ana bayiyi aradığımda ilgileneceğiz dediler ilgilenmediler.

Benim sorunumu yarın çözseniz de beni 6 aydır uğraştırdınız. Bu yaptığınız karşısında kuru özrünüzü kabul etmediğimi bildiririm.

Gelişme
Gelişme

12 Şubat 14:30

İstikbal şikayetleri çözüldü olarak işaretletip çözmüyor. Geçen hafta şikayetvar.com'a şikayetimi yazdım. Hemen aradılar, "siz şikayeti çözüldü olarak işaretleyin, sorunu halledelim" dediler. Dediklerini yaptım fakat sorunumu çözmediler. Şikayetim 6 aydır 2 mobilya üzerinde yaşadığım problemdi. Bu adresten şikayetime ulaşabilirsiniz. Hala çözülmedi.

https://www.sikayetvar.com/istikbal/6-aydir-cozulemeyen-2-istikbal-mobilya-sorunu

Ek
08 Şubat 19:10 (Şikayetten 2 dakika sonra)

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri

İsmail
09 Şubat 10:33

.

İsmail
09 Şubat 10:44

Müşter hizmetleri tarafından arandım. Sorunumla ilgileneceklerini, bu şikayete puan verip güncelleme yazmam gerektiğini belirttiler. Bugün (9 Şubat Cuma) içerisinde beni tekrar arayıp bana sorunumun giderileceği net bir gün vermelerini bekliyorum. Sorunumun en geç bir hafta içerisinde tamamlanmasını bekliyorum. Gelişmeleri yazacağım. Teşekkürler...

İsmail
09 Şubat 18:38

9 Şubat Cuma akşamı oldu ve hala beklediğim telefon gelmedi. Tüketici Hakem Heyeti'ne yazacağım

İsmail
09 Şubat 18:43

9 Şubat Cuma akşamı oldu ve hala beklediğim telefon gelmedi. Tüketici Hakem Heyeti'ne yazacağım.

İsmail
10 Şubat 15:00

10 Şubat cumartesi, hala aranmadım

İsmail
12 Şubat 14:24

12 Şubat Pazartesi, hala aranmadım

02 Nisan 08:52

Sayın İlgili Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, istikbal Müşteri Hizmetleri

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

1

Bimev İstikbal'den Gecikmeli Ve Ayıplı Teslimat

Mehmet
30 Mart 12:35
274
Bimev İstikbal'den Gecikmeli Ve Ayıplı Teslimat
Bimev İstikbal'den Gecikmeli Ve Ayıplı Teslimat
Bimev İstikbal'den Gecikmeli Ve Ayıplı Teslimat
Bimev İstikbal'den Gecikmeli Ve Ayıplı Teslimat
+2

İstikbalden Koltuk Alma Şanssızlığı

Filiz
23 Şubat 13:46
1.190

İstikbal Defolu Ürün Değişimi

Melek
07 Şubat 16:50
438
1

İstikbal Kusurlu Estilo Koltuk Takımı

Ufuk
02 Aralık 2023 11:40
5.339
İstikbal Kusurlu Estilo Koltuk Takımı
İstikbal Kusurlu Estilo Koltuk Takımı
İstikbal Kusurlu Estilo Koltuk Takımı
Benzer Şikayet Yaz