İstikbal Yemek Odası Takımı Sandalyelerinin Kumaşı Sorunlu!

Ali D. |

İstanbul /Bağcılar İstikbal bayisinden almış olduğumuz garantisi devam eden Glory yemek odası takımı sandalyelerinde sorun yaşamaktayız. Sandalyeler herhangi bir kirlenme sonucu silinmek istendiğinde bir süre sonra sandalye üzeri kusma yapmaktadır kenarlar ve orta kısımlarda sarı sarı lekeler oluşmaktadır. Bu durum için birkaç ay öncesinde servis çağırdığımız da gelen teknisyen arkadaşlar nemli ıslak bez ile silmemizi söylemiştir, fakat sonuç değişmemiştir aynı şikayet devam etmektedir. İstikbal firmasına güvendiğimiz bu büyük bir firmanın ürününde oluşan memnuniyetsizliğimiz açıkçası hiç hoş değil. Sandalyelerin kumaşında sorun olduğunu düşünmektedir. Sandalyenin kumaşının değiştirilmesi veya sandalyelerin değiştirilmesini talep etmekteyim. Bu konuda en kısa zamanda tarafıma bilgi verilmesini istemekteyim.

Etiketler :

Kumaş Kalite - Deformasyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Mayıs
  16:07

  Sayın İlgili,

  Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.
  Konuyu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  İstikbal Müşteri Hizmetleri

  Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

 • 11 Mayıs
  11:32

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

  Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  İstikbal Müşteri Hizmetleri

 • Ali D.
  14 Nisan
  10:39

  Açıkçası bu kadar ilgisiz bir firma görmedim. Satış sonrası servis sıfır. İnsanlar ile ilgilenilmiyor.