26 Haziran 2013

İstikbal Yay Sesi!

İstikbalden yatak alalı 1 yıl bile geçmeden gece durduk yere yatağın derinlerinden yay sesleri gelmeye başladı, bel ve sırt ağrıları ile uyanmaya başladık. Servis geldi yatağı elle bastırdı, gayet normal bir yatak cevabını aldık, yani anlayacağınız yoğurdum ekşi demedi, az önce müşteri hizmetlerini aradım, anlattım.

Servis normal dediyse yapacak bir şey yok dedi, ama ben bel ağrısı ile uyanıyorum dedim yapacak bir şey yok dediler. Sonuç olarak adamların yapacakları bir şey olmadığına kanaat getirdim, ne yani yaylardan ses geliyor, müşterinin beli ağrıyor diye yatağı mı değiştirsinler, ispatla diyor ispatlayabilirsen! Yani bir şey almayacaksın, sonra vermesi değiştirmesi imkansız, adamlar haklı.

Osman 211 Okunma

Cevaplar

  • İstikbal Temsilcisi10 Temmuz 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimizin belirtmiş olduğu telefon numaraları aranmış olup; kendisine ulaşılamadığından gerekli bilgiler alınamamış ve takibat yapılamamıştır. Konuyu bilgilerinize sunar, esenlikler dileriz. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön