01 Mayıs 2013

İstikbal Yataktan Memnun Değilim!

İstikbal den 7-8 ay önce Süper standart yatak aldım, ürünü fiyatı uygun vede söylenen özelliklere sahip olduğunu düşünerek almıştık fakat ürün geldikten sonra yatağın hiçte bahsedildiği gibi olmadığını anladık, yatağın bir ucuna oturduğunuzda diğer taraf havaya kalkıyor, sanki içinde muşamba varmış gibi ses çıkarıyor.

En önemlisi aylardır her sabah dayak yemiş gibi uyanıyoruz, hayatımda bu kadar rahatsız bir yatak görmedim, birde özelliklerinde Ortopedik diyor ama alakası yok, servisi aradım baya bir gecikme ile geldiler ve söyledikleri cevap bu yatak böyle yapacak bir şey yok, ucuz ürünü almışsınız şikayetçiyim firmadan konuyla ilgilenmesini ve yatağı değiştirmesini talep ediyorum.

Nurçin 337 Okunma

Cevaplar

  • Nurçin08 Mayıs 2013

    firmadan hala bir geri dönüş alamadım!!

  • Nurçin06 Mayıs 2013

    servis bugün geldi, fakat daha önce gelenlerden farklı birşey söylemedi, yatakta oluşan bombeleşmenin ve çıkan sesin normal olduğunu söylüyorlar ama bunu arıza formuna yazın dediğimde yazamayacaklarını söylüyorlar, hataya rastlanmadı deyip gittiler yani sonuç= sıfıra sıfır elde var sıfır, değişen hiçbirşey yok, ayrıca birçok müşterinin de bu yataktan şikayetçi olduğunu ama bir sonuç alamadığınıda söylediler, böyle büyük bir firmadan beklenmeyecek bir servis hizmeti , müşteri memnuyeti adına yapılan hiçbirşey yok...

  • İstikbal Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimiz ile irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön