08 Nisan 2013

İstikbal Yatak Giderek Çöküyor!

İstikbalden kasım ayında 1 çift kişilik 3 tane tek kişilik orgaflex yatak satın aldık. Ama yataklarda 1 ay geçmeden çökme meydana gelmeye başladı. Yatakta yattığın yer çöküyor. Yatanlardan biri 15 diğeri 18 kg onlarınki bile çöktü. Servis geldi bu yataklar böyle yattığın yer çöker dedi satarken öyle demiyorlar ama.

Dünyanın parasına satıyorlar en iyisi bu bozulma olmaz diye böyle bir mantık var mı yataklar giderek çöküyor yakında yere yapışacağız garanti sürem daha dolmadı en kısa zamanda çözüm istiyorum yetkililere duyurulur verilen paranın yatağı değilmiş. yattığında çöküp sonra düzelse sorun yok ama düzelmiyor değişim yapılmasını talep ediyoruz.

Selin 279 Okunma

Cevaplar

  • Selin16 Nisan 2013

    Bilgi aktarımı yapıldı diyorsunuz ama çözüm hala yok yatağı servise götüreceklerdi ama ne gelen var nede arayan var KOSKOCA İSTiKBAL olarak en koşa zamanda çözüm bulacaklarına inanıyorum yani inanmak istiyorum yoksa kısa bir süre sonra yatağı atmam gerekecek köy yolu gibi inişli çıkışlı yatılmıyor artık yere yapışıcaz

  • İstikbal Temsilcisi09 Nisan 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimiz ile irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön