İstikbal Yatak Deformasyonu!

Hasan Derviş M. |

İstikbal'den çift kişilik karyola aldım ve ölçüye göre yatak siparişi verdiler. Yatak Kayseri'den geldikten 6 ay sonra deforme oldu. Şikayetimi bildirdim ve Exper bu yatağı fabrikanın tekrar geri göndererek değiştirmesinin söz konusu olmayacağını söyledi. Bir dünya para verdim ama yatağın iki tarafı çöktü ortası kabarık kaldı. Evimin bütün mobilyaları istikbal ve Bellona döşeli. Ama bundan sonra kapımdan içeri sokmam.

Etiketler :

Kalite - Deformasyon Kusurlu - Defolu Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Ekim
  10:00

  Sayın İlgili,

  Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.
  Konuyu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  İstikbal Müşteri Hizmetleri

  Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

 • Hasan Derviş M.
  14 Ekim
  12:30

  İstikbalden çift kişilik karyola aldım ve ölçüye göre yatak siparişi verdiler. Yatak Kayseri'den geldikten 6 ay sonra deforme oldu. Şikayetimi bildirdim ve Exper bu yatağı fabrikanın tekrar geri göndererek değiştirmenin söz konusu olmayacağını söyledi. Bir dünya para verdim ama yatağın iki tarafı çöktü ortası kabarık kaldı. Evimin bütün mobilyaları istikbal ve Bellona döşeli. Ama bundan sonra kapımdan içeri sokmam. Ayıptır ayıp.

 • 10 Ekim
  10:51

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

  Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  İstikbal Müşteri Hizmetleri