20 Nisan 2015

İstikbal Yatak Çökmesi.

İstikbal'den aldığım therapy plus yatakta çökme var. Eksper bunu kabul edip, forma farklı şeyler yazıyorlar. Firma lehine. Yatağa yattığımızda eşimle benim yattığım yerde seviye farkı var. Birimiz (65 diğerimiz 75 kg) yatak üstüne top koysanız bir tarafa meyil alır ama gelen servis ve İstikbal bunu nasıl kabul etmiyorlar anlamıyorum.

Yataktan İstikbal'in satış sonrası verdiği servisten müşteri hizmetinden ve desteğinden hiç memnun değilim. Bayi bile bu yataklarda problem olduğunu ve bundan rahatsız olduklarını bildiriyor. Siz hala memnun olmayan bir müşterinizin yatağını bile değişmiyorsunuz. İstikbal nasıl İstikbal oldu anlamıyorum. Yatağımın değiştirilmesini talep ediyorum.

Emin 1.240 Okunma

Cevaplar

  • Emin 27 Nisan 2015

    Cuma günü gelmesi gereken servis yetkilileri bile yatağı incelemeye gelmedi... . Neyin değerlendirmesini hangi bilgilere göre yapıyorsunuz merak ediyorum?

  • İstikbal Temsilcisi21 Nisan 2015

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

  • İstikbal Temsilcisi21 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön