Burak A. Teşekkür Mesajı

Sorunum çözüme kavuşmuştur, teşekkürler.

İstikbal Yatak Belimi Ağrıtıyor!

Burak A. |

30.11.2012 tarihinde İstikbal Bayiiden 90X190 Ultraform yatak aldık. Belimde ağrılar olduğu için satıcının fikirleri doğrultusunda mağazadaki yataklardan birini aldık. Fakat 3-4 ay kadar sonra, bel ağrılarım daha da artmaya başladı ve doktora gittim. Çekilen MR ve filmler doğrultusunda belimde iki tane fıtık olduğu görüldü.

Doktorum da mutlaka o yatağı değiştirip orta sertlikte bir yatak kullanmam gerektiğini söyledi. Halbuki bu yatak bana bel rahatsızlığımdan dolayı verilmişti. Bu sorunumu bir gün önce hem aldığım yere hemde Müşteri Hizmetleri ilettim. Bana yatağın değiştirilemeyeceğini söylediler. Her sabah feci derecede bel ağrısı ile uyanıyorum. Taksiti dahi devam eden bu ürünü atacak mıyım?

Etiketler :

Kalite - Deformasyon Bayi Personel Ürün Değişim

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burak A.
  14 Eylül
  00:53

  Sorunum çözüme kavuşmuştur, teşekkürler.

 • Burak A.
  14 Eylül
  00:52

  Sorun hallolmuştur. Yetkili servis gelip yatağı evimden almış ve 6 günlük bir sürede şilte ile yatağın sertliği ayarlanıp tekrar evime getirilmiştir. Yetkili servisin ilgi ve alakasına teşekkür ederim. Keşke firma yetkilileri bu çözüm yolunu ilk başta uygulasaydı da ne ben uğraşsaydım ne de onlar.

  Mağduriyetim giderildiği için teşekkür ediyorum.

 • Burak A.
  27 Ağustos
  16:43

  Çözüme yönelik hiç bir adım atılmamıştır.

 • 23 Ağustos
  17:25

  Sayın İlgili,

  Tüketicimize 22.08.2013 tarihinde gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.

  Saygılarımızla
  İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri


  Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.