21 Mart 2013

İstikbal Yatak Başlığında Böceklenme!

Mayıs ayında Ümraniye İstikbal Mobilya'dan yatak başlığı ve sandıklı baza aldık.yaklaşık 3 hafta önce bir sabah yatak başlığında çok küçük böcekler gördük. temizlememize rağmen akşam yine aynı sorunla karşılaştık.Yetkili servisi çağırdık. Servis yetkilileri başlığı yataktan ayırdı ve arkasındaki kumaşı söktü. Kendileri de içinde yürüyen böcekleri gördü.

"Sizin evinizden kaynaklanan bir problem değil.Mağdur olan sizsiniz ancak yapabileceğimiz bir şey yok." dediler.Yetkili serviste müdür olan E. Bey telefonda sıkıntımızı bile dinlemedi , neredeyse bizi hiç konuşturmadı. Üstüne bir de neredeyse azarlandık. Evimizde sadece yatak başlığında olan bu problemle ilgili hiçbir yetkili muhatap bulamıyoruz.

Oyacan 153 Okunma

Cevaplar

  • İstikbal Temsilcisi26 Mart 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimiz ile irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön