05 Nisan 2013

İstikbal Yatağın Yay Sesleri Kesilmedi!

İstikbalden aldığım yatağın aylarca yay sesleri kesilmedi. 2 kez tamire gittikten sonra değiştirmeye karar verildi. Fark ödeyerek STRESS FREE yatağı aldım. 1 yıl dolmadan yatağın ortasında çökme oluştu, yay sesleri devam ediyor ve son olarak alt bölümden yay dışarı çıktı. Yetkili servisin gelmesi için bir kez daha başvurdum ve 1 hafta bekledikten sonra merkezi aradığımda adıma çağrının açılmadığını söylediler.

Bir üründen hiç bu kadar mağdur olduğumu hatırlamıyorum.Her sabah sırt ve baş ağrılarıyla kalkmamdan bahsetmiyorum bile. İstikbal'den aldığım yatağın bir kez daha tamir edilmesini ya da başka bir yatak modelini denemeyi istemiyorum.Ücretinin geri ödenmesi için gereğinin yapılmasını istiyorum.

Banu 230 Okunma

Cevaplar

  • İstikbal Temsilcisi23 Nisan 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  • Banu18 Nisan 2013

    Bugün 18 Nisan perşembe.Ve hala İstikbalden ne bir gelen var ne de arayan.Ben 2 kez yetkili servisi aradığımda henüz Balıkesir'e gelmediklerini söylediler.Kendime Yataş'tan yeni bir yatak aldım ve 2 haftadır onu kullanıyorum.İstikbal'in de daha 1 yıl olmadan yayı dışarı fırlamış,ortası çökmüş stress free yatağı yerde, sayın(!)ilgilileri bekliyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön