22 Nisan 2013

İstikbal Yatağın Bozukluğu!

04. 01. 2012 tarihinde almış olduğumuz stres marka istikbal yatağımız bozuk olduğunda dolayı 29. 02. 2012 de arızalı diye müracatta bulunduk. Servis geldiğinde ped kayması olduğunu belirtip yapıp gittiler. Arkasından hemen yatak aynı hale geldi. Bir seferinde de yatağı bir haftalığına tamire götürdüler.

Yatak aldığımız Gaziantep Ş. kamil çınar centroom yetkililerine ve gelen servise yatağın arızalı olduğunu uyurken insanı çok rahatsız ettiğini çökmeler olduğunu ve deprem oluyormuş gibi yatağın titrediğini ve ses çıkardığını bildirmemize rağmen servis geldiğinde yatakta bir şey olmadığını her seferinde bize bildirerek sorunumuza çare olmamışlardır farkını ödeyerek yatağımızın değiştirilmesini istiyoruz.

Özkan 141 Okunma

Cevaplar

  • Özkan 24 Ağustos 2013

    04. 01. 2012 tarihinde almış olduğumuz stres marka istikbal yatağımız bozuk olduğunda dolayı 29. 02. 2012 de arızalı diye müracatta bulunduk. Servis geldiğinde ped kayması olduğunu belirtip yapıp gittiler. Arkasından hemen yatak aynı hale geldi. Bir seferinde de yatağı bir haftalığına tamire götürdüler. Yatak aldığımız Gaziantep Ş. kamil çınar centroom yetkililerine ve gelen servise yatağın arızalı olduğunu uyurken insanı çok rahatsız ettiğini çökmeler olduğunu ve deprem oluyormuş gibi yatağın titrediğini ve ses çıkardığını bildirmemize rağmen servis geldiğinde yatakta bir şey olmadığını her seferinde bize bildirerek sorunumuza çare olmamışlardır farkını ödeyerek yatağımızın değiştirilmesini istiyoruz. Aldığımız yatak Gaziantep çınar centroom mağazasının malıdır.ve bize alacağımız koltuk takımı zaten 3.400 tl iken bize indirimli yatak ile beraber 5.500 tl yapacaklarını söylediler. gerçekten yatak tam bir stress ... ismine uygun bir marka... sağlam yat hasta kalk.bütün vücudumuz tutulmuş bir şekilde kalkıyoruz. bu şikayetimizin dikkate alınmasının arz ederiz.

  • İstikbal Temsilcisi24 Nisan 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimiz ile irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön