İstikbal Yanlış Yönlendirilme Hakkında!

Funda K. |

30.9.2015 tarihinde İstikbal mobilyadan 1.90 /2.00 ebatlarında sleepwell enerji yatak satın aldım. Satış danışmanı kampanyanın son günü olduğunu ve yarın fiyatların yüzde otuz gibi artacağını söyledi. Yatağı aldıktan iki gün sonra internet sitesinde kızım içinde yatak bakarken bırakın fiyatın artmasını 907 TL'ye satın aldığım yatak 840.60 TL düşürülmüş kendimi bildiğiniz kandırılmış hissediyorum. İstikbal gibi büyük bir firmaya hiç yakıştıramadım. Yatağı böyle bir bilgi paylaşımı olmadan alsaydım hiç sorun değil kısmet derdim fakat şimdi bildiğiniz kendimi kandırılmış hissediyorum kendimi!

Etiketler :

Bayi Personel Fiyat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Ekim
  08:05

  Sayın İlgili,

  Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.
  Konuyu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  İstikbal Müşteri Hizmetleri

  Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

 • 07 Ekim
  12:15

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

  Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  İstikbal Müşteri Hizmetleri