25 Mart 2014

İstikbal Yanlış Ürün Gönderdi.

24.03.2014 tarihinde annem tarafından hediye olarak bir kanepe satın alınmış. Ürün eve getirilmiş ve alel acele teslim belgesi imzalatılmıştır. Annem, çocuk baktığı için kanepeyi ancak akşam eve gittiğinde incelemiştir. İstediğimiz renkte ürün gelmemiştir. Bu şikayetimizi iletmek için DOBRA Tic. 'e gittik. Aldığımız cevap "annenizle birlikte gelip ürünü seçseydiniz" seklinde oldu.

Ürünü kesinlikle değiştiremeyeceklerini ama sonrasında değiştiririz fakat 275 TL nakliye ücreti alırız denmiştir. Şuan ne ürün değişikliği yapıyorlar, ne de paramızı iade ediyorlar. İstikbal gibi yılların mobilya firmasının bu şekilde yakışık almayan davranışları gerçekten hayretler verici. Çözüm bekliyorum.

Filiz 304 Okunma

Cevaplar

  • İstikbal Temsilcisi28 Mart 2014

    Sayın İlgili, Tüketicimiz ile irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön