09 Kasım 2013

İstikbal Ürünümü Garanti Kapsamına Almadı!

Bir yıl önce İstikbal'den halı aldık. Halıyı satın alırken halı hiçbir şekilde leke tutmadığını lekenin çabuk çıkacağını aksi durumda garanti kapsamında olduğunu ve değiştireceklerini söylediler. Kullandığımız süre zarfında halıda oluşan lekelerin çıkmadığını gördük ve bunu firmaya bildirdik. Fakat firma bize leke olayı garanti kapsamında olmadığını söyledi. Bu konuda mağdur olduk. Tüketici haklarına başvurmayı düşünüyorum. İnsanlar bu şekilde mağdur edilmemeli.

Kadriye 93 Okunma

Cevaplar

  • Kadriye22 Kasım 2013

    Amaçları sadece ürünü satıp gerisini karışmamak. Bundan sonra insanları da nasıl bir firma olduklarını anlatacağım çalıştığım kurumda da bu konu ile ilgili bütün çalışanlara mail atarak bilgilendireceğim. Tüketici haklarına başvuracağım.

  • Kadriye22 Kasım 2013

    Kesinlikle hiç bir şekilde İstikbal bir bilgi vermedi. Bundan sonra ki süreci İstikbal görecek

  • İstikbal Temsilcisi12 Kasım 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön