İstikbal Ürünü Sattıktan Sonra İlgisizlik Başlıyor!

Tacettin M. |

15.12.2004 tarihinde 2200 TL değerinde baza ve sleeper yatak aldım. Fakat ne bazada ne de yatakta logoları var. Baza da sorun çıktı, gelip baktılar ve değişmesi yönünde karar verdiler. Değişimin bir ayı bulacağını söylediler.

Şu an iki aya yaklaşmasına karşılık hala değişim ve haber yok. En çok beni rahatsız eden ürünlerde istikbal markasının olmaması. Bu ürünlerle ilgili içimde şüphe oluşuyor ve bizi oyaladıklarını düşünüyorum.

Bu durumu İstikbal Genel Merkezlerine de ilettim. Onlar zaten cevap verme zahmetinde bile bulunmadılar. Bir mail atabilirlerdi. Ürününün arkasında bulunmayan bir firmaya nasıl güveneceğiz? Bu markaya güvenerek bu ürünü aldım. Bu verdiğim parayla iki, üç takım alabilirdim.

Etiketler :

Bayi Personel Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Mart
  13:46

  Sayın İlgili,

  Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.
  Konuyu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  İstikbal Müşteri Hizmetleri

  Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak ya da www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

 • Tacettin M.
  25 Mart
  02:41

  Bu sitede firmanızla ilgili şikayetleri inceledim. Verdiğiniz cevaplar standart. Kopyalayıp yapıştırmışsınız. İnşallah beni yanıltır ve verdiğiniz cevapların arkasında durursunuz. Biraz size zaman tanıyıp mağduriyetimi Tüketici Mahkemelerinde arayacağım.

 • Tacettin M.
  25 Mart
  02:28

  Siteniz iletişim formundan bu durumu iki kez ilettim. Hatta şikayet sitelerinden cevap almak istemediğimi de belirttim. Bir hafta bekledim fakat hiçbir şekilde iletişim kurmadınız. Şu an verdiğiniz cevap konusunda samimiyetinize inanmıyorum. Ürünün geriye iadesini sizden talep ediyorum. Saygılarımla...

 • 24 Mart
  16:26

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

  Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ya da www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  İstikbal Müşteri Hizmetleri