İstikbal Ürün Nakliyesi Yapılmadı!

Taha G. |

3 hafta önce Çankırı İstikbal bayisinden bir oturma grubu ve yine İstikbal marka halı aldık, biz aldığımız an siparişi verildi ve en geç 14'üne elinizde olur denildi. 3 hafta geçmesine rağmen hiç ses olmadığı için dün aradım ürünün depoda durduğu söylendi bende haklı olarak o ürün sizin deponuzda dursun diye alınmadı dedim ve bu tepkimden dolayı adresim tekrar onaylatıldı yarın gönderiyoruz denildi. Bugün bu saat oldu haber yok tekrar aradım verdikleri cevap faturanız yarına kesilmiş oldu. Dünde aynısını yaptıklarını söylediğimde hemen yazıyorum faturayı tarzı bir söyle oldu bugün geç olmuş o yüzden gelemezmiş 45 dakikalık yol. Çok acil ilgilenmenizi rica ediyorum.

Etiketler :

Geç Teslimat Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Eylül
  14:35

  Sayın İlgili,

  Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.
  Konuyu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  İstikbal Müşteri Hizmetleri

  Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

 • 01 Eylül
  15:53

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

  Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  İstikbal Müşteri Hizmetleri