İstikbal Ürün Hatası ve Servis Davranışı!

Şaban E. |

İstikbal'den bugüne kadar kendim ve ailem (babam, kardeşlerim vs.) hiç şaşmadık ve kendi evimin ve diğer aile fertlerimin eşyalarını hep firmanızdan aldık. Ancak bugünden sonra firmanızda ilgili kanaatlerim değişti. Almış olduğum star marka köşe takımı ve Woody marka sehpa hatalı çıktılar.

Bu konuyla alakalı Ankara bölge bayiniz ile irtibata geçtim irtibata geçtim. Gelen servis elemanları sorununu çözmekten çok neredeyse bizi dövecekti! Ve ayakları sallanan sehpamız ve artı hatalı köşe takımımızın sorununu çözmeden ve bizi yalancı çıkararak gittiler! 444 33 44 numaralı müşteri hizmetlerini aradığım da size bu konuyla alakalı yardım edemeyeceği şeklinde bir kitap tarzıyla muamele gösterdiler.

Etiketler :

Kusurlu - Defolu Ürün Teslimi Yetkili Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Aralık
  14:59

  Sayın İlgili,

  Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.
  Konuyu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  İstikbal Müşteri Hizmetleri

  Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

 • 30 Aralık
  09:47

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

  Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  İstikbal Müşteri Hizmetleri