İstikbal Ürün Değişimi İstiyorum.

Güler Ş. |

Bursa Yıldırım şubesi konat mobilyadan aldığım koltuk takımı aldım gelip kurdular ve koltuk takımımın hepsinde renk tonu olduğunu fark ettim servis çağırdım zorlukla geldiler haftalarca oyaladıktan sonra koltuklarımı aldılar değişim yapmadılar. Kumaşını değiştireceğiz dediler ve kumaş değişilen yer bir merdiven altı. O değiştirilen yerde bizim akrabamız ve ben bunun hepsinin fotoğrafladım koltuklarımı getirdiler yırtık içinde bu ürünümün değişmesini istiyorum aksi takdirde başka yollarla arayacağım hakkımı.

Etiketler :

Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Aralık
  12:39

  Sayın İlgili,

  Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.
  Konuyu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  İstikbal Müşteri Hizmetleri

  Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

 • Güler Ş.
  18 Aralık
  12:49

  Dikkat edin ürünü almaya gittiğinizde etrafınızda dört dönüyorlar iş satış sonrası hizmetlere geldiğinde ise kesinlikle muhatap bulamazsınız, müşteri hizmetlerini ararsınız telefonlar açılmaz, servis çağırırsınız gelmez sonra yine siz peşlerine düşersiniz. Birbirinden habersizsiniz.

 • 18 Aralık
  11:32

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

  Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  İstikbal Müşteri Hizmetleri