12 Aralık 2015

İstikbal Üretim Hatası ve Teknik Ekip!

Dün Adakar geldi. Neyse. Neresi dedi. Sanki ben diyeceğim. Bak bul. Görünen köy kılavuz istemez. Zeminden kaynaklı dedi. Baştan aşağı incelemiyorlar. Bu kadar Aralık olur mu. Yeni gelen baza çizik neyse ki değişiyor. Ama iki aydır benim yaşadığım sıkıntılar bu kadar ucuz olmamalı. Eşimle huzursuz olduk. Ne hakları var. Y***** Mobilya Gebze hesap vermeli. Para için sömürüyorlar. İstikbal bir ders almalı. O kadar insanı mağdur ediyor. Bir cezası olmalı. Hem mağazanın hem firmanın.

Reyhan 651 Okunma

Cevaplar

 • Reyhan11 Nisan 2016

  Sayın İstikbal müşteri hizmetleri, bana bundan sonra istikbali bedava verseniz sizden ürün satın almam. Almamaya çalışacağım da. Hele de yazarlar mobilya Gebze tek kuruşum helal değil. Bana istediğim ürün satılmadıktan sonra veya değişmedikten sonra teşekkürünüz bana yaşattıklarınızın yanında 0.Aynalığımın sandalyesi yok almayacağım da. Gidip alelade alırım daha iyi. Ama size tek kurşumu helal etmiyorum.

 • Reyhan30 Aralık 2015

  Sadece adakar dan gelen hasan şimşek Bey'e teşekkür ediyorum. Ama yazarlar mobilya (gebze) nın müşteri memnuniyet anlayışı sıfır. Öyle ki müşterinin yüzüne telefon kapatıyorlar. A'dan z'ye Yazarlar Mobilya bana gönderdiği ürünlerin bu kadar hatalı çıkmasının bir bedeli olmalı. Sadece hatalı değil bir de yanlış ürün göndermeleri cabası kayıtları yanlış girip. Bir de zeytinyağı gibi üste çıkıyorlar. Sadece amaçları ticari kazanç. Mağaza 2-3 aydır ilgilendikleri yok. Hiçbir şekilde mağaza ödediğim tek kuruşu haketmiyor.

 • İstikbal Temsilcisi21 Aralık 2015

  Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

 • İstikbal Temsilcisi12 Aralık 2015

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön