İstikbal Üretim Hatalı Halıları Değiştirmiyor.

Yasin A. |

İstikbal'den aldığım aynı seriye ait 1 adet halı ve 4 adet yolluğun hepsinde iplik atması oldu. Servise durumu bildirdim. Servis halılardan birini incelenmek üzere fabrikaya gönderdi. Gelen servis raporunda problemin apre hatası olduğu, fabrika tarafından gerekli bakım yapılıp sorun giderildi yazıyordu. Bunun üzerine müşteri hizmetlerini arayarak halılarda üretim hatası olduğunu, fabrikada yapıldığı söylenen bakımın dökülen çok miktarda ipliği geri getirmeyeceğini, halının parlaklığını ve özelliğini yitirdiğini belirterek ürünün iadesini veya değişimini talep ettim ancak İstikbal değişimi kabul etmedi. İstikbal en kısa zamanda değişim veya iade yapmazsa yasal yollara başvuracağım.

Etiketler :

Kusurlu - Defolu Ürün Teslimi Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yasin A.
  26 Mart
  16:28

  İstikbal müşteri hizmetleri aradı ve ürün değişimini kabul etmediklerini belirtti. Halıları kullanmaya başlamamızın ilk birkaç haftasında halıların hepsinden çok miktarda iplik döküldü. Dökülen iplikler halıya desen veren parlak iplikler olduğundan halının tüm özelliği kayboldu. İlk başvurum üzerine incelemek üzere fabrikaya gönderdikleri halı için gelen servis raporunda "apre hatası" yazıyor. Yani bu halılarda üretim hatası var ve bu dökülen ipliklerin telafisi yok. Buna rağmen değişim yapmıyorlar. İstikbal hakkında olumsuz birçok şey duymama rağmen alışveriş yaptığım için çok pişmanım. İstikbal ürününün arkasında durmayan bir firma bunu öğrendim. Hakkımı yasal yollardan arayacağım.

 • 25 Mart
  10:31

  Sayın İlgili,

  Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.
  Konuyu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  İstikbal Müşteri Hizmetleri

  Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak ya da www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

 • 23 Mart
  17:03

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

  Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ya da www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  İstikbal Müşteri Hizmetleri