İstikbal TV Sehpası Eksik ve Hala Gelmedi.

Efkan Y. |

İstikbal Mobilya Altıntepe şubesinden 11.06.2016 tarihinde aldığımız tv sehpamız 16.06.2016 Perşembe günü montaj ekipleri tarafından evimize getirilerek kurulumu gerçekleştirildi. Ancak kurulum esnasında televizyonluğun, fotoğrafta da görüldüğü gibi, bir parçasının hatalı üretildiği servis elemanları tarafından tespit edildi. Bunun üzerine ürünün eksik parçasının 1 hafta içinde getirilerek takılacağı söylendi. Üzerinden 2 buçuk hafta geçmesine rağmen halen parça gelmediği gibi aldığımız İstikbal şubesine ve İstikbal müşteri hizmetlerine yaptığımız müracaatlar karşılıksız kaldı. En son kayıt alındığını iletildiğini belirttiler ancak son 3 gündür de herhangi bir dönüş olmadı. Bayram öncesi evimizin salonunda çirkin bir görüntüyle girmemize sebep olmalarından ötürü şikayetçiyiz.

Etiketler :

Eksik Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Temmuz
  10:27

  Sayın İlgili,

  Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.
  Konuyu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  İstikbal Müşteri Hizmetleri

  Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

 • Efkan Y.
  11 Temmuz
  14:11

  bugün aradılar nihayet. Ve tam bir at sonra yani yarın parçanın takilacagini söylediler. Umarım gelir.

 • 11 Temmuz
  08:31

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

  Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  İstikbal Müşteri Hizmetleri