İstikbal Trafikte Nakliye Aracınızın Hoş Olmayan Davranışları.

Gözde G. |

Bu siteyi daha yeni öğrendiğim için şikayetim üstünden zaman geçti. Yaklaşık 2 hafta önce Ankara Yenimahalle semtinde üzerinde nata vega İstikbal aracı yazılı olan 0*** (telaştan plaka sonunu yanlış hatırlıyor olabilirim 0****'te olabilir) olan nakliye aracınız hem beni sıkıştırdı ve yolda ilerledikten sonra da tekrar aracıyla yanıma yaklaşıp camdan sinirli sinirli baktı bütün yol boyunca aracımın tam yanından gitti ve sıkıştırmaya devam etti. Nata vega ya telefondan ulaşamadım ancak şoförünüz saygısız araçta bayan sürücü bebek ve bayan arkadaşları olması mı ona o cesareti veriyor anlayamadım.

Etiketler :

Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Mayıs
  13:08

  Sayın İlgili,

  Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.
  Konuyu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  İstikbal Müşteri Hizmetleri

  Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

 • 11 Mayıs
  12:16

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

  Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  İstikbal Müşteri Hizmetleri