İstikbal Teslimatta Gecikme!

Mehmet K. |

10/08/2015 tarihinde düğünümüz olacağından mobilyalarımızın teslimi 28/07/2015 tarihinde satış sözleşmesine dayalı olarak belirlenmiştir. Fakat teslimat tarihinde yatak odasında ve salon takımı eksik ürünler olduğu için mağazada bulunan teşhir ürünlerinden yenisi ile değiştirilmek üzere teslim edildi. Yeni ürünlerin 05/08/2015 tarihinde teslim edileceğine dair söz verildi. Yemek odası takımı Yemek masasının köşesinin ezik olduğu görülerek montaj ekibi tarafından fotoğraflandırıldı. Yapılan görüşmelerden bir netice alınmamakla birlikte firma görevlileri bu durumu unuttuklarını bildirdiler. İstikbal gibi köklü bir firmanın bu aksaklıkla biran önce ilgilenmesi dileğiyle.

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Kasım
  15:01

  Sayın İlgili,

  Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.
  Konuyu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  İstikbal Müşteri Hizmetleri

  Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

 • 26 Ekim
  11:07

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

  Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  İstikbal Müşteri Hizmetleri