24 Aralık 2013

İstikbal Teslimatı Yapmadı!

27.11.2013'te İstikbal Ataşehir Gürşah mobilyadan sipariş verildi. 10 gün teslimat süresi konuldu. Son 1 haftadır akşam şu saatte geliyoruz deniliyor fakat ne gelen var ne de gelemedik diye haber veren. Hep ben arayıp bilgi alıyorum, insanın parasıyla rezil olması herhalde böyle bir şey. Artık bende aramıyorum enteresan yine arayan yok. Güya ürün hazırdı.

23.12.2013'te İstikbal müşteri hizmetlerine hem telefon hemde e-mail ile şikayeti belirttim. Fakat çağrı merkezide bu konuya eğilmedi. Şuan para ödendi, ürün yok, haber veren yok, konuya eğilen genel müdürlük yok.

Erdal 167 Okunma

Cevaplar

  • Erdal28 Aralık 2013

    Bana aktarılan bilgi, bayi sizi arayacak ve konu çözülecek yönünde idi. Bayi beni aradı yarın (25.12.2013) ürün teslim edilecek dedi ama komedi üstü bir şekilde yine ürün gelmedi ve üstüne yine ne haber verildi.. Koskoca istikbal'ın bayisi üzerindeki etkisi bumudur.. Bayi resmen benimle ve istikbal ile dalga geçmiştir.. Televizyon reklamlarının arkasını böyle bayilerle doldurursanız allah size kolaylık versin İSTİKBAL ...

  • İstikbal Temsilcisi24 Aralık 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön