06 Mayıs 2013

İstikbal Teslimat Uzadı!

On gün önce almış olduğumuz çocuk odası, yatak odası ve yemek odası takımlarından bir kısmının 7 gün içinde teslim edileceği iletildi. Şu gün bugün denerek bu süre uzatıldı, daha sonrasında akşam 7de yatak odasının sevkiyatı gerçekleştirildi iş bilmez bir montaj ekibi ile. Gürültülü bir şekilde ürünü tanımayan çalışanları tarafından montaj saat gece 12 ye kadar sürdü ve yanlış yapıldı.

İki gün sonra genç odası geldi ve dolabının iç rafları çıkmadı paketinden, sadece iskelet kurulumu yapılıp gidildi. 25 mayısta teslim aldığımız genç odasının henüz rafları teslim edilmedi. Yatak odasının dolabının değişeceği söylendi ve henüz değişmedi. Son olarak tüm siparişleri iptal ettik.

Huseyin 72 Okunma

Cevaplar

  • İstikbal Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimizin kızı ile irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön