İstikbal Teslimat Tarihine Uymuyorlar!

Serdar S. |

Ürünü alıp ödemesini yaptığımda teslim tarihini 1 ay olarak bildirdiler. 1 ay sonunda defalarca aradığımda her seferinde dönüş yapıp bilgi vereceğiz denildi. Son aradığımda ürünün eksik parçaları olduğu ve haftaya üretim programında olduğu söylendi.

Bugün itibariyle verdikleri teslim tarihi sözü geçeli tam 13 gün geçti ve hala ürünüm gelmedi. Ürünü sattıktan sonra hiç ilgilenilmiyor. Genel merkeze şikayetimi ilettiğimde de aynı şekilde sanki çok normalmiş gibi üretimde olduğu söylendi.

Etiketler :

Geç Teslimat Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serdar S.
  15 Mayıs
  17:56

  Kale çelik mağazasından istikbal ürününe vermiş olduğum TV ünitesi siparişini ve ödemesini yaptığım günden beri tam 53 gün oldu ve hala ürünü teslim etmeyip her zaman sorduğumda verdikleri haftaya teslim edeceğiz sözüyle atlatmaya devam ediyorlar. Paramı da iade etmiyorlar. Lütfen takip eden kişiler sakın ürünü almadan ödeme yapmayın. Ben yaptım çok ama çok pişmanım. Kocaman televizyonu servis sehpasında izliyorum 1 aydır.

 • 13 Mayıs
  09:39

  Sayın İlgili,

  Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.
  Konuyu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  İstikbal Müşteri Hizmetleri

  Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

 • Serdar S.
  11 Mayıs
  11:36

  İstikbal ürününü Konya\'nın en büyük istikbal bayisi olan çelik centroom dan aldım bu sorunu yaşıyorum. Daha küçük bayiden almış olsam ne sorun yaşardım düşünemiyorum. Gecikmeden dolayı sözleşmeyi iptal edip paramı geri istiyorum onu da kabul etmiyor çelikmağazası. Nasıl bir firma nesıl bir müşteri memnuniyeti anlamak mümkün değil

 • 07 Mayıs
  08:39

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

  Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  İstikbal Müşteri Hizmetleri