İstikbal Teslimat Sorunu!

Zafer E. |

İstikbal Ekol grup mağazasından koltuk takımı ve 6 sandalye aldım. 3 hafta içinde teslim ederiz dediler. 36 gün oldu hala gelecek. Bayi defalarca aradım ürünleri soralım size döneriz dediler dönmediler. Israr ettim aramalarıma 3 Nisan'da döndüler 4 Nisan'da ürünleri teslim ederiz dediler ve sabahtan akşama kadar beklettiler ama ürünlerim gelmedi. 7 Nisan'da ürünlerin bir kısma geldi. 2 sandalye unutulmuş... Kırlentlerde farklı renk geldi. Bu gün yani 17 Nisan tarihinde sandalye ve kırlentler izi teslim edeceğiz dediler evde yine bekledik. Bu seferde tamamen farklı renk ve desende sandalye geldi. Kırlentler yok... Tamamen hayal kırıklığı ve tek kelimeyle skandal.

Etiketler :

Geç Teslimat Eksik Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Nisan
  14:31

  Sayın İlgili,

  Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.
  Konuyu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  İstikbal Müşteri Hizmetleri

  Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

 • 21 Nisan
  09:58

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

  Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  İstikbal Müşteri Hizmetleri