İstikbal Teslimat Konusunda Yetersiz!

Murat T. |

Menderes caddesi numara 6 güneşli İstanbul/Bağcılar adresindeki temiz mobilya 2 adlı bayinizden yatak odası takımı almak istedim. Bayramdan önce sipariş etmem rağmen takım halen daha tamamlanmadı. Bir de ücretin %90'ını ödememe rağmen, bugün yaşadığım olay tam bir fiyasko. Eksik gelen komodin ve diğer parçalar kullanılmış olarak geldi. Tutma yerleri soyulmuş, resmen mavi çöp poşeti içinde getirdiler ya şaka gibi. İstikbal firmasının adını böyle adamlara teslim etmek çok yanlış. Gereğinin yapılmasını rica ederim.

Etiketler :

Geç Teslimat Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Ekim
  15:41

  Sayın İlgili,

  Tüketicimizin bildirmiş olduğu iletişim numaralarından ulaşılamamıştır. Konu hakkında 444 33 44 numaralı iletişim hattımızı aradığı taktirde gerekli bilgi aktarımı yapılacaktır.

  Saygılarımızla
  İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri


  Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

 • Murat T.
  05 Ekim
  17:42

  Tüm şikayetlere olduğu gibi buna da aynı geri dönüşü yazmışsınız. Belli ki standart bir program default olarak bu bilgilendirmeyi yolluyor. Yazıkk.

 • 05 Ekim
  16:07

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

  Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  İstikbal Müşteri Hizmetleri