05 Ekim 2015

İstikbal Teslimat Konusunda Yetersiz!

Menderes caddesi numara 6 güneşli İstanbul/Bağcılar adresindeki temiz mobilya 2 adlı bayinizden yatak odası takımı almak istedim. Bayramdan önce sipariş etmem rağmen takım halen daha tamamlanmadı. Bir de ücretin %90'ını ödememe rağmen, bugün yaşadığım olay tam bir fiyasko. Eksik gelen komodin ve diğer parçalar kullanılmış olarak geldi. Tutma yerleri soyulmuş, resmen mavi çöp poşeti içinde getirdiler ya şaka gibi. İstikbal firmasının adını böyle adamlara teslim etmek çok yanlış. Gereğinin yapılmasını rica ederim.

Murat 442 Okunma

Cevaplar

  • İstikbal Temsilcisi13 Ekim 2015

    Sayın İlgili, Tüketicimizin bildirmiş olduğu iletişim numaralarından ulaşılamamıştır. Konu hakkında 444 33 44 numaralı iletişim hattımızı aradığı taktirde gerekli bilgi aktarımı yapılacaktır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  • Murat05 Ekim 2015

    Tüm şikayetlere olduğu gibi buna da aynı geri dönüşü yazmışsınız. Belli ki standart bir program default olarak bu bilgilendirmeyi yolluyor. Yazıkk.

  • İstikbal Temsilcisi05 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön