16 Nisan 2013

İstikbal Teslimat İçin Verilen Süre!

Ben yaklaşık olarak 3 hafta önce yukarıda belirttiğim firmadan bir adet köşe oturma grubu aldım. Hemen teslim almak istediğim için depoda mevcutlardan seçim yaptım.Ancak bana grubun tekli parçasının depoda %90 olduğu , ama durumun sabah belli olacağı, yoksa en geç 10 Nisan 2013 tarihinde fabrikadan temin ile teslim edilebilecekleri bildirildi.

Ancak 10 Nisan da ürün gelmeyince aradım bana ancak iki gün sonra döndüler ve 16 Nisan da teslim edeceklerini söylediler.Biz kendimizi teslim için ayarlamışken bu seferde teslimat günü arayarak koltuğun geldiğini ancak kumaşının yırtık olduğunu söylediler. Ben kendilerine sizde kalite kontrol yok mu dediğimde sorumluyu bulamayız dediler.

Mehmet 73 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet13 Mayıs 2013

    Nihayetinde 9 mayıs günü ürünü teslim aldım. Bu şikayet sitesini kuranlara teşekkürü bir borç biliyorum. İstikbal diğer benzerlerinin yanında yine de kurumsallaşmış olduğunu gösterdi. Tebrikler...

  • Mehmet26 Nisan 2013

    Henüz bana bir çözüm üreten olmadı. İkinci tehirden sonra 23 Nisan günü ürürnümüzü teslim alacaktık, yerel firma yetkililerinih beyanına göre. Sadece müşteri hizmetleri ilgilendiğini söyledi o kadar....

  • İstikbal Temsilcisi24 Nisan 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimiz ile irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön