23 Eylül 2013

İstikbal Teslim Etmediği Bir Ürünün Bile Satış İptalini Yapmıyor!

İstikbal'den bir yatak odası takımı sipariş verdik. Mücbir sebeplerden dolayı 2 gün sonra satışın iptalini istedik. Mağaza bizi bugün yarın diyerek 15 gün oyaladı. Sonunda ise ürün daha teslim edilmemesine rağmen siparişi iptal edemeyeceklerini söylediler.

Ürünü teslim almamamız durumunda ise noter ihtarıyla yed-i emine teslim edeceklerini söylediler. En ufak esnaf bile makul bir sürede ürünü iade alırken İstikbal gibi firma teslim edilmemiş bir ürünün satışını 2 gün sonra niçin iptal etmiyor? Kurumsal kimliklerinde böyle bir şey yok mu? Yoksa bu Konya'daki bayinin işgüzarlığı mı?

Mustafa 153 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa 07 Ekim 2013

    Satış sözleşmesini imzaladıktan sonra İstikbal hiçbir şekilde ürün iade almıyormuş. Müşteri hizmetleri bunu teyit etti. İstikbal tercih edilirken bu hususa dikkat edilmeli.

  • İstikbal Temsilcisi27 Eylül 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön