İstikbal Teknik Servis Haftalar Olmasına Rağmen Hizmet Vermiyor.

Cüneyt Ç. |

Müşteri hizmetleri kayıt açtığını ve kendi ekranlarından bunun takibini yapamadığını belirterek bölge servis numarasını verdi. Bölge servisini arıyorum telefonları açan yok. Sürtünen ve yamuk şekilde monte edilen koltukları illa mahkeme aracılığı ile mi iade edelim?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cüneyt Ç.
  26 Temmuz
  13:13

  Askere gittiğim için sorunla ilgilenememiştim ama ailem tekrar genel müdürlük ile görüşüp koltuğun hasarlı tarafını teslim etmiş fakat gelen koltuk tamir edilmek yerine tam bir rezalet örneği olarak bozularak gelmiş. Yamuk duran kol kısmı hala yamuk sağlam olan sallanma özelliği ise tamamen gitmiş. Koltuğum artık sallanmaz halde. Benim evimde bana konuşan yetkili servis üyesi hem kaba konuşup hem de pişkin bir tavırla bir daha bu ağır koltukları taşımayacağını ve bir daha buraya gelip hiçbir işlem yapmayacağını söyledi. Ben şimdi iyi niyetimi gösterip tekrardan sorunların giderilmesini istiyorum. Aksi halde Tüketici Mahkemesi ile gerekli işlemleri yaptıracağımı belirtmek isterim

 • 03 Aralık
  15:34

  Sayın İlgili,

  Tüketicimizin bildirmiş olduğu iletişim numaralarından ulaşılamamıştır. Konu hakkında 444 33 44 numaralı iletişim hattımızı aradığı taktirde gerekli bilgi aktarımı yapılacaktır.

  Saygılarımızla
  İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri


  Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

 • 27 Kasım
  15:42

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

  Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  İstikbal Müşteri Hizmetleri