29 Eylül 2016

İstikbal Tehdit Ederek Paramı Vermedi.

İstikbal mağazasından sipariş ettiğim koltuğu getirmeyip parasını nakit aldılar. Paramı almalarına rağmen aylarca bekletildim siparişin gelmeyeceğini rengin fabrika imalatından kaktığını söyleyip yeni renk seçtirip tekrar aylarca beklettiler ve tabi ki siparişimi getirmediler bugün benden nakit aldıkları paramı istedim ve bana kasada para yok veremeyiz dediler ısrar edince üstüme yürüyüp darp etmekle tehdit ettiler bana vurmaya kalkan mağaza elemanı yüzünden mağazaya polis çağırdım bana bu sorunu yaşatıp beni mağdur eden İstikbal'i kınıyorum. Yazıklar olsun binlerce defa. Mağaza müdürü ve elemanlarından şikayetçiyim.

Ece 2.028 Okunma

Cevaplar

  • İstikbal Temsilcisi29 Eylül 2016

    Sayın İlgili, Tüketicimizin bildirmiş olduğu iletişim numaralarından ulaşılamamıştır. Konu hakkında 444 33 44 numaralı iletişim hattımızı aradığı taktirde gerekli bilgi aktarımı yapılacaktır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  • İstikbal Temsilcisi29 Eylül 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön