İstikbal Şubesi Kafasına Göre Fiyat Belirliyor.

Kenan Ş. |

Ümraniye'de bulunan İstikbal Bekarlar Mobilya ve Öz Kolotlar 3 mobilya satış mağazaları İstikbal.com.tr belirtilen sleepwell enerji yataklarda 1 Ekim - 15 Kasım arasında geçerli olan kampanya fiyatlarını kabul etmeyerek kafalarına göre fiyattan satmak istediler.

İstikbal.com.tr fiyatı 840 TL olarak gösterilen yatak mağazaya gidince 1020 TL oluverdi. İnternet sitesinde niye böyle bir duyuru var dediğimde, neymiş efendim o oradaki kampanyaymış onu uygulamak zorunda değillermiş.

Konu ile ilgili çağrı merkezini aradığımda yaklaşımları da çok tuhaf gerçekten, neymiş mağazanın stoğunda daha önceden almış olduğu yatak olabilirmiş o yüzden istediği fiyattan sata bilirmiş. Böyle bir saçmalık olabilir mi?

Etiketler :

Bayi Personel Fiyat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Ekim
  08:06

  Sayın İlgili,

  Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.
  Konuyu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  İstikbal Müşteri Hizmetleri

  Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

 • 09 Ekim
  11:38

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

  Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  İstikbal Müşteri Hizmetleri