28 Mart 2013

İstikbal Sorunum Çözülmedi!

Bakın ordan oraya sürüklemeyin insanları ben çağrı merkezinizi 500 kere aradım kayıtlarınıza bakın ve en son mt aradığımda beni servise yönlendirdi elimizde hakem heyeti kararı var ödeme de yapmayacaksanız belirtin icra mahkemesine ve ilgili yerlere gazetelerde dahil bu olayı taşıyacağım ve yatak odanızı da almış olduğumuz mağazanın önüne atacağız.

Artık insanı yıldırıyorsunuz 1 yıldır sizinle uğraşıyoruz 3 kuruşluk bilinmedik mağaza bu sorun yok komşularımız dahil çevremizdekiler bile şoktalar reklamınıza bile görmek istemiyorum gerekli ilgiyi bari bu saatten sonra gösterin ve paramızı iade edin sizin takımınızı da istemiyorum.

Tuba 110 Okunma

Cevaplar

  • Tuba 03 Nisan 2013

    anlatamıyorum galiba bilgi aktarımı yapılmıştır diyosunuz çağrı merkeziniz şikayet kaydını alamıcağını söylüyor ozaman sizdede bağlantı yok kopukluk var takip edin konuyu rezxilliğinizi görceksiniz konuyla ilgili artık ben dönüş bekliyorum sizi aramaktan sıkıldık son olarak dönüş beklicez

  • İstikbal Temsilcisi28 Mart 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimize 27.03.2013 tarihinde yetkilimiz tarafından gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön