Erdem D. Teşekkür Mesajı

İlginize teşekkürler

İstikbal Sıfır Ürünün Defolu Gelmesi!

Erdem D. |

İstikbal mağazasında star modeli 2 adet kanepe grubu aldım ürün ilk geldiğinde hatalarını tespit ettik birinde yırtık ve özür diğerinin iç sandığı çatlak çıktı ben firmadan bire bir değişim istedim çünkü gelen ürün 0 aldım ve parasını ödedim ama aldığım ürünleri tamir ve 15 gün gibi uzun bir sürede söylediler.

Taktir edersiniz ki bir KVK garantili bir cep telefonu dahi aldığınızda en ufak bir hata veya sıkıntıda bir bir değişim yapılmaktadır, bende ürünlerimi bire bir değişim istiyorum, aldığım firmaya gittiğimde ilgisizce konuşmalar yaptılar, teknik servisle görüşün bizi bağlamaz gibi İstikbal Genel Merkeze'de bildirdim ama bir sonuç alamadım, gereğinin yapılmasını rica ederim.

Etiketler :

Bayi Personel Kusurlu - Defolu Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erdem D.
  10 Nisan
  16:14

  İlginize teşekkürler

 • 08 Nisan
  09:04

  Sayın İlgili,

  Tüketicimize bayi yetkilimiz tarafından gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.
  Konuyu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  İstikbal Müşteri Hizmetleri

  Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

 • Erdem D.
  06 Nisan
  18:11

  teşekkür ederim öncelikle ben hizmet birimlerinizle konuştum zaten ancak düğünüm olacağından haftaya bu sorunun biran önce çözmeniz dileğiyle aksi takdirde yasal yollara başvuracağımı bildirmek isterim iyi çalışmalar.

 • 06 Nisan
  16:43

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

  Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ya da www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  İstikbal Müşteri Hizmetleri