30 Ağustos 2013

İstikbal Servislerin İlgisizliği!

İstikbal'den almış olduğum mobilyalarımda teslimatta ve teslimat sonrasında sorunlarım oldu. Teslimat sırasında kırık teslim edip rtujladıkları yatak odası gardırobun bir parçasını teslim alırken fark etmenin mümkünatı olmadı. Fakat temizledikten sonra silinen parçanın kırık olduğunu fark edip aradığımızda garanti kapsamı dışı olduğunu söylediler. ve değişmediler.

Köşe takımı oturma gurubunun kırlentleri deforme oldu. 6.ayda servis kaydı açtırdık. Servise gelen elemanlar değişeceklerini söylediler 1 ay sonra geldiklerinde eksik saydıklarını ve 1 parçanın eksik olduğunu söylediler. Halen gelmedi. servisi aradığımda 1 haftaya tamamlayıp getireceklerini söylemelerine rağmen 1 ay oldu ilgilenen yok.

Ömer 98 Okunma

Cevaplar

  • Ömer11 Eylül 2013

    istikbali bu numaralarrından aradım fakat bi sonuca ulaşamadığım için bu yola BAŞVURDUM

  • Ömer09 Eylül 2013

    2 YIL İÇİNDE 4 DÜĞÜNÜMÜZ OLDU VE KENDİ EVİM DAHİL 5 EV MOBİLYALARINI İSTİKBALDEN ALDIM VE ALDIRTTIM.ALDIĞIM SON ÜRÜNLER OLDU BİRDAHA ALMAM.VE ALANLARADA TAVSİYEM ADAN Z YE HER YERİNİ KONTROL ETMEDEN HEVESLE İMZALAMASINLAR ALDIKLARI ÜRÜNLERİ.

  • İstikbal Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimize 29.08.2013 tarihinde gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön