27 Nisan 2013

İstikbal Servisin Ürünümü Garanti Kapsamının Dışında Tamir Etmek İstemesi!

13. 09. 2011 Dönmezsoy Dayanıklı Tüketim Malları İth. İhr. San. Tic Aş. Gaziosmanpaşa/ İstanbul şubesinden Diva Büfe, Büfe Aynası. Plazma Tv Sehpası, Kitabeli Masa, 6lı San. Takımı alınmıştır. Ürün evime geldiğinde Tv sehpasının çekmeceleri açılıyordu. Ben yer zemininde bir problem olduğunu düşündüm.

Ama adresimi değiştirip başka yere taşındığımda bu sorun devam ediyordu. Büfesinde de bu sorun başladı. Dönmezsoy şubeyi aradım. Beni İstanbul İkitelli şube servisine yönlendirdiler. Telefondaki hanımefendi eğer ürün kullanıcıdan dolayı problemliyse para talep ederiz ama eğer ürün üretimden dolayı hatalıysa size ücret alınmaz dedi. İkitelli müdürü S.Y. para ile değiştirilmesi istiyor.

Zeynep 146 Okunma

Cevaplar

 • Zeynep26 Temmuz 2013

  Hiç bir şekilde sorunum çözülmedi.

 • Zeynep29 Nisan 2013

  Sorun çözülmedi bilgi vermek neye yarar hiç bir şekilde ilgilenilmedi. Halen servis eve gelip ürünümle ilgili gereken tamiratı yapmamıştır.

 • İstikbal Temsilcisi29 Nisan 2013

  Sayın İlgili, Tüketicimiz ile irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

 • Zeynep27 Nisan 2013

  Ürün bende dolayı hatalı değil. Gelen servis elemanı bile bunu anladı İkitelli Şube müdürü Süleyman Yılmaz arayıp tüketici bunu garanti kapsamında değişmesini istiyor dedi. Süleyman Yılmaz telefonda adama bağırıp sana ben para ile değiştirilmesi söyledim diyordu.Servis elemanı ben bunu pense ile şıkıştırdım ama yarın bir gün bu dağılacak dedi. Bende telefonu elime aldım hata bende dolayı değil benim eşyamın üstünde daha etiketi duruyor. Tertemiz biz çizik bile yoktur dedim. Hem pense şıkıştırınca dağılacak demesi ne demek diye sordum. Süleyman Yılmaz o servis elemanının işgüzarlığı dedi. Bende siz yanınızdaki elemanımı kötülüyorsunuz dedim. Telefonda bana tamam sizden servis parası almayız 25'er liraya rayları değiştiririz diyor. Hem bende para almıyor bunu hangi kaynaklara kayıt edecek. Hemde benimle para pazarlığı giriyor. Bunu neye dayanarak yapıyor. 2 3 çakal adamın yüzünden İstikbal MArkasının bu kadar ayaklar altına serileceğini tahmin etmezdi. 10 liralık ray için marka adı bu kadar kötüleneceği aklıma gelmezdi. Gerekenin yapılmasını talep ediyor. Ürünümün kendisinden dolayı arızalı olduğundan malımın garanti kapsamında değiştirilmesini istiyorum. Servis elemanına hiç birşey yaptırmadım. Kendi form doldurup gitti. Tv sehpa ayaklarına kağıt şıkıştırdı. Formu da imzalamadım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön