İstikbal Servisi Montajda Mobilyalara Zarar Verdi.

Mehmet Ali G. |

Yaklaşık 1.5 yıl önce Erzurum' da İstikbal bayilerinden birinden peşin para vererek yatak odası ve oturma gurubu aldım, fakat ürünleri montaj ve yerleştirmeye gelen ekip yatak odası takımının bazı yerlerini kırarak taktılar. Ooturma gurubunun da bana defolu malı getirdikleri kanatindeyim çünkü; bazı dikiş yerleri sökük, lastik şeridi sökülmüş olarak teslim ettiler .

Benim 1.5 yıldır sürekli İstikbal Erzurum bölge bayi ve müşteri hizmetlerini arayıp sorunlarımı bildirmeme rağmen tamam abi bugün yarın diyerek atlattılar. Kocaman İstikbal gibi bi firma bayisine söz geçiremiyor.

Etiketler :

Bayi Personel Kusurlu - Defolu Ürün Teslimi Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Tamir Süresi Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Ali G.
  31 Temmuz
  12:36

  paranın sözü geciyor ürün lerı aldıktan ve sorunsuz bı sekılde mantajından sonra para verın yoksa rezıl olursunuz istikbalin bayisine sözü geçmiyor

 • 21 Nisan
  17:22

  Sayın İlgili,

  Tüketicimize yetkili birimler tarafından gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.

  Saygılarımızla
  İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri


  Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.