18 Nisan 2014

İstikbal Servisi Montajda Mobilyalara Zarar Verdi.

Yaklaşık 1.5 yıl önce Erzurum' da İstikbal bayilerinden birinden peşin para vererek yatak odası ve oturma gurubu aldım, fakat ürünleri montaj ve yerleştirmeye gelen ekip yatak odası takımının bazı yerlerini kırarak taktılar. Ooturma gurubunun da bana defolu malı getirdikleri kanatindeyim çünkü; bazı dikiş yerleri sökük, lastik şeridi sökülmüş olarak teslim ettiler .

Benim 1.5 yıldır sürekli İstikbal Erzurum bölge bayi ve müşteri hizmetlerini arayıp sorunlarımı bildirmeme rağmen tamam abi bugün yarın diyerek atlattılar. Kocaman İstikbal gibi bi firma bayisine söz geçiremiyor.

Mehmet 264 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet31 Temmuz 2014

    paranın sözü geciyor ürün lerı aldıktan ve sorunsuz bı sekılde mantajından sonra para verın yoksa rezıl olursunuz istikbalin bayisine sözü geçmiyor

  • İstikbal Temsilcisi21 Nisan 2014

    Sayın İlgili, Tüketicimize yetkili birimler tarafından gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön