26 Eylül 2016

İstikbal Servis Tarafından Kırılan Aynanın Değiştirilmemesi.

Bursa Konat Mobilya isimli mağazanızdan 31.08.2016 tarihinde 5020 liralık bir alışverişimiz oldu. Aldığımız ürünlerin teslimat ve montaj işlemleri esnasında yetkili arkadaşlar tarafından yanlışlıkla tuvalet aynası kırıldı. Olabilecek bir hatadır dedik yadırgamadık, arkadaşlarda yenisi ile kısa süre içinde değiştireceklerini söylediler. Fakat teslimat tarihinin üzerinden epey zaman geçmesine rağmen ayna değiştirilmedi. Kısa süre içerisinde değiştirilecek denilen ayna için şimdi ise Kayseri'den ürün bekliyoruz diyorlar. Lütfen şikayetimizle ilgilenir misiniz?

Selçuk 1.043 Okunma

Cevaplar

  • İstikbal Temsilcisi29 Eylül 2016

    Sayın İlgili, Tüketicimizin bildirmiş olduğu iletişim numaralarından ulaşılamamıştır. Konu hakkında 444 33 44 numaralı iletişim hattımızı aradığı taktirde gerekli bilgi aktarımı yapılacaktır. Saygılarımızla İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  • Selçuk28 Eylül 2016

    Ayna 27.09.2016 tarihinde değiştirildi. Teşekkürler.

  • İstikbal Temsilcisi27 Eylül 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, İstikbal Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön