İstikbal Servis Tarafından Kırılan Aynanın Değiştirilmemesi.

Selçuk A. |

Bursa Konat Mobilya isimli mağazanızdan 31.08.2016 tarihinde 5020 liralık bir alışverişimiz oldu. Aldığımız ürünlerin teslimat ve montaj işlemleri esnasında yetkili arkadaşlar tarafından yanlışlıkla tuvalet aynası kırıldı. Olabilecek bir hatadır dedik yadırgamadık, arkadaşlarda yenisi ile kısa süre içinde değiştireceklerini söylediler. Fakat teslimat tarihinin üzerinden epey zaman geçmesine rağmen ayna değiştirilmedi. Kısa süre içerisinde değiştirilecek denilen ayna için şimdi ise Kayseri'den ürün bekliyoruz diyorlar. Lütfen şikayetimizle ilgilenir misiniz?

Etiketler :

Ürün Değişim Kusurlu - Defolu Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Eylül
  09:53

  Sayın İlgili,

  Tüketicimizin bildirmiş olduğu iletişim numaralarından ulaşılamamıştır. Konu hakkında 444 33 44 numaralı iletişim hattımızı aradığı taktirde gerekli bilgi aktarımı yapılacaktır.

  Saygılarımızla
  İstikbal A.Ş. Müşteri Hizmetleri


  Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

 • Selçuk A.
  28 Eylül
  10:36

  Ayna 27.09.2016 tarihinde değiştirildi. Teşekkürler.

 • 27 Eylül
  08:34

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

  Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  İstikbal Müşteri Hizmetleri