İstikbal Servis İlgisizliği.

Süleyman S. |

İstikbal Çağlayana Bursa mağazasından 6 yıl önce İstikbal stress free yatak aldım. Aldıktan 1.5 yıl sonra yatakta yay problemi başladı servise bildirdik ve yatağı servise aldılar. 3-4 defa aynı problemden yatağı servise aldılar. Her getirdiklerinde yaptık dediler ve problem geçiştirildi. Yay problemi yine oldu ve servis çağırdık. Bursa'da tek olan servisten 2 tane ön yargılı arkadaşlar hemen teşhis koydu ''Baza bizim değil o yüzden ücret çıkabilir bu arkadaşlar hem ön yargılı müşteriye gidiyor, hem de müşteriye servis formu vermiyor.

Fiziken yay problemini gösteriyorum buna rağmen 410 TL ücret çıkarıyorlar. O zaman neden 10 yıl yay garantisi veriyorsunuz? Bursa servisiniz çok kötü hizmet veriyor müşterinin doğru dürüst sorununu bilmeden kestirip atılıyor Çağlayan mağazadan birçok ürün almama rağmen bu servis hizmetiniz yüzünden İstikbal markalı hiçbir şeyi evime almam çevremde önermem.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Süleyman S.
  28 Temmuz
  11:52

  Firma hiçbir şekilde ilgili değil bir daha istikbalin yanından geçmem.

 • 27 Temmuz
  11:07

  Sayın İlgili,

  Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.
  Konuyu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  İstikbal Müşteri Hizmetleri

  Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz